Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
1st Grade 5 16 Nov 19
23 Nov 19
Cobbitty Narellan
v Camden
Birriwa 
2nd Grade 5 16 Nov 19
23 Nov 19
Collegians
v Cobbitty Narellan
St Gregory's College (Oval 1) 
3rd Grade 5 16 Nov 19
23 Nov 19
Cobbitty Narellan
226 I Hobman 82 A Johnson 39 T Crisp 39 K Barilla 26  
v Ingleburn
2/61  B Humbles 2/29
Elizabeth Reserve (Nugget Beams Reserve) 
4th Grade 5 16 Nov 19
23 Nov 19
Ingleburn
v Cobbitty Narellan
Wood Park 
5th Grade 5 16 Nov 19
23 Nov 19
Westerners
v Cobbitty Narellan
Jackson Park (Oval 2) 
6th Grade 5 16 Nov 19
23 Nov 19
Ingleburn
v Cobbitty Narellan
Seddon (Oval 2) 
7th Grade 5 16 Nov 19
23 Nov 19
Cobbitty Narellan
v Bradbury
Harrington Park Reserve 
8th Grade 5 16 Nov 19
23 Nov 19
Tahmoor
v Cobbitty Narellan
Hume Oval 
1 Day Competition 8 16 Nov 19 BYE
Cobbitty Narellan
 
9th Grade 5 16 Nov 19
23 Nov 19
CNCC Yellow
v Camden
Liquidamber Reserve 
9th Grade 5 16 Nov 19
23 Nov 19
Macquarie Fields
v CNCC Blue
Hazlett Oval 
Under 15 5 16 Nov 19
23 Nov 19
Camden Blue
v Cobbitty Narellan
Onslow Reserve (Oval 1) 
Under 14 5 16 Nov 19
23 Nov 19
IRSL Yellow
v Cobbitty Narellan
5/211(cc) C Cox 55* J Wagg 41 S Gelder 30 O Burge 27  T Hamid 3/24
Macquarie Fields Park 
Under 13 Division 1 8 16 Nov 19 Camden Red
84  C Irwin 2/10 R Humbles 2/13
def by CNCC Blue
6/205(cc) M Pettiford 77* C Dawson 37*  W Stokes 2/15 T Collins 2/22
Onslow Reserve (Oval 3) 
Under 13 Division 1 8 16 Nov 19 CNCC Yellow
7/155 A Richards 68  A Sarker 2/14
def Magpies
145 R Luthra 62 S Brajak 32*  G Chahal 3/2
Frederick Small Fields (Cut Hill 2) 
Under 12 Division 1 8 16 Nov 19 Collegians
6/180 C Kvackovski 51*  Z Condon 2/14
def by Cobbitty Narellan
4/220 Z Condon 54* K Czartowski 34*  
Victoria Park 
Under 11 Division 1 8 16 Nov 19 Cobbitty Narellan
6/147(cc)  D Panchal 2/12
def Magpies
10/116(cc) C Cosis 26*  C Rafter 4/11 J Garrick 2/11
Harrington Park Reserve 
Under 11 Division 2 8 16 Nov 19 Magpies Black
4/98(cc)  
def Cobbitty Narellan
9/75  R Penfold 2/7 J Padam 2/11
Clark Reserve (Clark Reserve Oval 1) 
Under 10 Red 8 16 Nov 19 Cobbitty Narellan
2/222 A Kaushik 33*  
def Westerners
14/100(cc)  H Butler 4/7 C Clarke 3/7 A Lund 3/9
Fairfax Reserve 
Under 10 Green 8 16 Nov 19 CNCC Yellow
6/115  
def Oran Park Green
8/96  D McManus 2/2 F Smith 2/6 I Jensen 2/13
Jack Nash Oval 
Under 10 Green 8 16 Nov 19 Oran Park Blue
3/115(cc)  
def CNCC Blue
5/80(cc)  A Sharma 2/5
Brabham Park (Jack Brabham Reserve) 
Under 10 White 8 16 Nov 19 Westerners
7/66(cc)  
def by Cobbitty Narellan
1/63(cc)  
Jackson Park (Oval 4) 
Under 16 4 3 Nov 19 Cobbitty Narellan
110 S Tisdale 44  N Geeganage 2/5 R Southwell 2/22
def Camden
67  E Foss 2/8 L Good 2/9 S Gelder 2/13
Birriwa 
Wests T20 4 17 Nov 19 Cobbitty Narellan
v Westerners
Jackson Park (Oval 2)